Objava

Collapse
No announcement yet.

Dečije igre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja sam se igrao rata: dve-tri ekipe, najraznovrsnije hladno oružje... i rekonstrukcija bitaka, kao u areni! I do dan-danas me to nije prošlo, samo su se rekviziti promenili. Imam i posledice. :-)

    Comment


    • #17
      Cek da se prisetim, igra se zvala kaubojci i indijanci il nesto tome slicno, sa puskama, prackama i sl rekvizitima, zatim fudbal, aberecke-abertude, zmurke, lastisa itd..............
      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #18
        svasta nesto

        .. a aberbecke ne smemo da zaobidjemo, klikere sam obozavala, plavka i mene su uvek primali u musku ekipu al` nije guza morala da place ,odlicno sam tapkala slicice krenem sa pozajmljenim i dodjem kuci sto bi govorili sa * tucetom * slicica.igrali smo i zmurke i planova, pravili smo cak i igre bez granica. nekad smo oganizovali i nase koncerte, a pesme koje bi pevali sami smo komponovalu ......

        Comment


        • #19
          Citiat člana winni Pogledaj Post
          .plavka i mene su uvek primali u musku ekipu al` nije guza morala da place ...
          blago tebi winni

          Comment


          • #20
            eh...kod nas južnjakinja gooza je jako bitna
            kumo, davaj daireto, izuvaj sandalke i pentraj se na astal

            Comment


            • #21
              Izmedju dve vatre, školice. Čoveče ne ljuti se, igrali domine, a lastiiiiiiiš, joj kada se toga setim. Žmurke. To mi prvo palo na um. Davno beše, eh...

              Comment

              Working...
              X